אחסון VPS

שרתים, אחסון ומה שביניהם

בהנחה וכבר בניתם אתר אינטרנט ברשת, דאגתם לעיצוב, הזנתם אליו תכנים איכותיים והשקעתם בו זמן וכסף – מאוד חשוב לחשוב על אחסון מקוון. כל עמוד אינטרנט, גדול או קטן, מוכרח להיות מאוחסן על שרתים חיצוניים. שרת כזה זהו מחשב על עם נתונים מרשימים הנותן לגבות מספר רב של קבצים בו זמנית.

אחסון שרת זה אינו דבר של מה בכך, לא כל חברת אחסון תתאים לצרכים שלכם, מסיבה זו יש צורך לברר את הפרטים הבאים –

סוג השרת – בעולם המחשבים ניתן למצוא די הרבה טכנולוגיות שונות, אתרים נבנים בקונפיגורציה שונה ולא כל סוג שרת יוכל לגבות את האתר שברשותכם. צריך לברר אם השרתים של חברה מסוימת מתאימים לכם.

אמינות החברה – שרת שקורס גורם לנזקים לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר בפורטל עסקי. כל שנייה בה אתר האינטרנט לא פועל זה אומר עבורכם הפסד כסף. אתם צריכים למצוא חברה טובה, אחת שיודעת לתחזק את חוות השרתים שלה ולהתמודד עם בעיות אם התרחשו.

נפח חבילת האחסון – איזו חבילת אחסון אתם מחפשים? מה לגבי העלויות? כמו בכל עסקה, יש לבדוק מה התמורה שאתם מקבלים עבור התשלום. עליכם לבדוק את נפח של חבילת האחסון ומהירות העברת הקבצים.

המיקום הפיזי של השרת – מי שמחפש אחסון VPS במחיר זול, עשוי להגיע למצב שבו משלם בשביל שרת אחסון בסין. שרתים מסוג זה עובדים לאט, הקצב של התעבורה יכול להיות כמעט ולא קיים ואם תהיה תקלה – אולי לא יהיה עם מי לדבר.

ועוד משהו – בדקו עם החברה שקיים גיבוי של התכנים שעל השרת, העניין הקטן הזה יכול לחסוך מכם עוגמת נפש רבה.

ומה השלב הבא?

אחרי שביררתם את העניינים החשובים האלה, צריך להשוות בין מס' האפשרויות השונות. בסופו של דבר, ודאי תרצו לדעת שאתם נהנים משירות טוב שיקנה לאתרכם איכות גלישה.

עם המידע שכאן לבחור שרת אחסון לאתר העתידי שלכם לא תצטרך להיות משימה מורכבת מדי, קדימה לדרך!