הובלת חומרים מסוכנים

עוברים משרד? מברוק!

לרוב האנשים העברת המשרד זה תהליך כיפי ומרגש. מדובר על שלב מעולה לבצע סדר בחפצים, למיין חפצים שאספנו, לזרוק את הישן ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעוברים דירה כדאי להקפיד ולבחור חברה אמינה ומנוסה שתוביל עבורנו את רכושינו היקר ותאפשר לנו מעבר נוח וזריז ככל הניתן.

על מה לשים דגש שמחפשים הובלה ימית?

האלמנט העיקרי שאנשים יתקעו עליו הוא המחיר המבוקש. המחיר מהווה מרכיב מרכזי בבחירת חברת ההובלה עבור חלק ניכר מהאנשים, השאלה אם מחיר זול משקף במרבית הפעמים את העסקה הטובה ביותר?

אל תתפלאו אם קיבלתם הצעה עבור הובלה לכלל הציוד בשמונה מאות שקלים והגיע אדם, לבדו, עם טנדר פיג'ו ישן. הרי לא הייתם שמים את האוטו שלכם בכל מוסך זול ככל שיהיה, למה שתשימו את החפצים שאספתם בחיים בידי שרלטן, גם אם הוא ממש זול.

איך לבחור חברת הובלות

אם מעולם לא עברתם כדאי לכם לבדוק הצעות מחברות שונות. ביצוע השוואה בין מס' חברות הובלה תקבלו מושג מה חברה ממוצעת מספקת לכם ומהו מחיר הגיוני, בשיטה זו תוכלו להבין מה חשוב בעיניכם ולקבוע טווח מחירים אותם אתם יכולים ומוכנים לשלם ולדעת שאתם מקבלים את הכי טוב במחיר המדובר. בבחינת הצעת מחיר של הובלת חומרים מסוכנים ההבדלים יתבטאו ב:

ניסיון והמלצות – חברות שפועלות בענף זמן ארוך מעסיקות צוותים הומוגנים ומנוסים שמכירים את העבודה ועובדים בזריזות וביעילות תוך הקפדה ושמירה על הרכוש הפרטי שלכם. לחברות הובלות אלו מס' רב של לקוחות והן מסוגלות להנפיק מספר גדול של המלצות.

כיסוי ביטוחי על ההובלה – קחו לתשומת לבכם שחלק ניכר מההצעות הזולות שיצא לכם לקבל אינן כוללות שום סעיף ביטוח. בעת ביצוע הובלת עסק כדאי להקפיד ולראות שנמצא בכלל סעיף כזה ולשאול מה הסכום שהוא מכסה כדי שיהיה לכם שקט פנימי.

מספר אנשים ורכב ההובלה – חברת הפועלות דרך קבע יגיעו במשאית לעומת כאלו שעוסקים על הדרך שיגיעו לבדם או עם עובד מזדמן עם טנדר ישן שבמקרה הכי טוב מכוסה בברזנט קרוע. חברת הפועלות דרך קבע יספקו עבורכם צוות מיומן ומקצועי בעל לפחות שלושה אנשים, תלוי בכמות התכולה – מה שגורם לטיפול זהיר יותר בתכולת המשרד.

שימוש במנוף – השכרת מנוף יתבטא בתוספת מחיר ובמצבים נקודתיים לא תהיה ברירה אלא מלהשתמש בו כתוצאה ממגבלות מקום. באותה מידה, כדאי לשכור את השירות הזה גם אם לא חייבים כיוון שהוא יחסוך לכם זמן רב ופוסל אפשרות של פגיעה בפריטים שלכם בעת העברת הרכוש במעברים צרים.

אני מקווה שסיפקתי לכם נקודת פתיחה במציאת הצעת מחיר להובלה שתטיב איתכם. הייתם רוצים לקרוא על כלים ועצות לבחירת מובילים טובים במחיר מציאה?כנסו לאתר האינטרנט הבא ותוכלו להנות ממגווןטיפים ומידע שיאפשרו לכם לעבור את תאריך המעבר בקלות יחסית.