הכל אודות קניות בישראל!

קניות

קניות, קניות ועוד קצת קניות – גוזל לנו כל כך הרבה זמן מן החיים, אך המזל הגדול הוא שאנחנו די נהנים מהעניין ואף לפעמים מכורים אליו. החברה הכל כך חומרית שאנו חיים בה משבחת ומשדרגת את החיים שלנו במוצרים חדשים מדי יום וכמובן שאנחנו חייבים לרוץ ולקנות. בין אם מדובר במוצרי חשמל חדשים שיצאו לשוק שמופעלים באמצעות הסלולרי או ביגוד ואופנה העדכניים ביותר לעונה אנחנו מוצאים את עצמנו מאבדים שליטה וממהרים לרוץ ולעשות קניות.

אירועים שדורשים מאתנו לצאת למסע קניות מפרך

בואו נודה באמת, אנו היהודים לא מחוסרי חגים, בראש השנה ובפסח אנו מיד נוהרים לקניון ופושטים על חנויות כלי בית, בחנוכה ופורים הרי לא נשאיר ילדים ללא מתנה ותחפושת – כולנו נבקר לפחות פעם אחת בחנות משחקים & צעצועים, נצלם תמונות של ילדים מחופשים ונרוץ לפתח את התמונות בחנויות צילום שיציעו לנו גם אלבומים דיגיטליים – בהחלט לא נרצה שסבא וסבתא יישארו בלי תמונות מעודכנות של הנכדים. ואם אתם בגילאי ה-30-40 או 50-60, היו בטוחים כי תהיו עדים להיוולדות תינוקות רבים בקרב המשפחה והחברים. וכשנולד תינוק חדש, אנו נרצה לפנק אותו בשמיכה חמימה, ביגוד מעלף, גרביים הכי אופנתיות וכאלו שלא מחליקות והיכן נשיג זאת? – בחנויות לתינוקות ופעוטות כמובן.

חשבתם שכאן מסתיים הסיפור? הסיבות לקניות רק מתחילות

אם התברכתם במשפחה ענפה ובחברים מרובים, לא יעבור חודש ללא יום הולדת שחייבים לציין במסיבה ומתנה קטנה כגדולה – כאן המקום לפנות כמובן לחנות מתנות ואם החלטת להציע נישואין או כי פשוט הגיע אותו יום בשנה שבת זוגך חוגגת יום הולדת – זה בדיוק העיתוי לצאת לקניות זהב ויהלומים.

קניות למשפחה

חשבתם כאן מסתיים הרומן שלנו עם הקניות? לא ולא – פעמים רבות מדובר בקניות של מוצרים שהם חובה בכל בית: חומרי בניין בסיסיים כגון צבע, רובה, סיליקון ועוד. קניות נוספות לרוב נעשה בחנויות מחשבים ובל נשכח גם קניות לשם מיזוג אוויר ביתי. פינוקים נוספים מחכים לנו בחנויות לכלי דיג, כלי מוסיקה, ספרים & מגזינים, חנויות אופטיקה, כמובן איפור ומברשות איפור,  ולחלק גדול מאתנו גם בחנויות בעלי חיים.

בואו לגלות את החנות הקרובה ביותר אליכם ואת הדרך המהירה ביותר אליה אצלנו באתר – ושיהיו קניות מהנות!