זקוקים לשירותי הובלות זולות?

אין כמו לעבור!

עבור רובנו העברת הדירה זהו שלב כיפי ומרגש. מדובר על שלב טוב לערוך סדר בחיים, לעבור על הקיים, לזרוק ולהכניס את החדש. על אף הכל, כאשר עוברים דירה מומלץ להקפיד ולבחור חברה אמינה שתוביל לנו את הדברים היקרים לליבנו , שבאמצעותה המעבר יהיה מעבר קל וזריז כמה שניתן ותתפלאו, פינוי הדירה יכול להיות גם בחינם.

מה לבדוק בחיפוש אחר הובלות זולות?

הדבר הראשון שעיקר האנשים ימהרו לחפש לפיו הוא מחיר. המחיר אכן מהווה רכיב מרכזי בבחירת חברת הובלה בשביל חלק ניכר מהאנשים, השאלה אם מחיר זול מהווה ברוב הפעמים את ההצעה הכי טובה עבורכם?

שלא תהיו מופתעים אם הזמנתם הובלה לכל המשרד עבור שש מאות שקלים וכשאתם ארוזים ומוכנים יגיע אדם בודד עם טנדר שבקושי מכוסה ברזנט. הרי לא הייתם מפקידים את הרכב שלכם בידיו של כל מוסכניק, אל תתנו את הרכוש שאספתם כל חייכם בידי מוביל שרלטן, על אף שהוא זול פי כמה.

אז איך מוצאים מובילים איכותיים?

אין לכם ניסיון בעניין? עדיף לכם להשוות בין מס' הצעות. ע"י ביצוע השוואה של הצעות ממספר חברות תהיה לכם אינדיקציה מה כל חברה ממוצעת מאפשרת ובאיזה מחיר, כך יתאפשר לכם לדעת עלויות שונות ולקבוע טווח מחירים אותם אתם מוכנים לשלם ולהבטיח לעצמכם את הכי טוב שיש בטווח המחירים הזה. אם תבדקו הצעת מחיר של מחירי הובלות המחירים יהיו שונים בגלל:

המלצות וניסיון בתחום – חברות הובלה שפועלות בענף המון שנים מעסיקות צוותים מנוסים שמכירים את העבודה ועובדים בצורה מהירה תוך כדי שמירה וטיפול מסור בחפצים הפרטיים שלכם. לחברות מסוג זה מספר גדול של לקוחות ומסוגלות להנפיק מספר גדול של המלצות.

אחריות וביטוח – קחו לתשומת לבכם שמרבית מן ההצעות הזולות שתקבלו אינן מציינות סעיף ביטוח. בעת העברת עסק חשוב מאוד להקפיד ולראות שקיים סעיף כזה ולשאול מה גובה הכיסוי כדי שתהיו רגועים.

גודל הצוות ורכב ההובלה – חברות הובלה מסודרות יגיעו במשאית גדולה לעומת עוסקים מהצד שיבואו לבדם או בליווי עובד מזדמן עם טנדר שבמקרה הטוב מכוסה בברזנט. חברת הפועלות דרך קבע יגיעו בליווי צוות מובילים מיומן המונה לפחות שלושה מובילים, תלוי בהובלה – דבר המבטיח לכם טיפול טוב יותר בתכולת הבית שלכם.

שכירת מנוף להובלה – שימוש במנוף יוביל לתוספת במחיר ובמצבים נקודתיים לא תהיה לכם אפשרות אחרת ותהיו חייבים להשתמש בו בגלל מעליות קטנות. על אף הנאמר, כדאי לשכור שירות של מנופאי גם כשלא מוכרחים כיוון שהוא יחסוך לכם זמן רב ופוסל אפשרות של פגיעה ברכושכם בזמן סחיבת הציוד במסדרונות קטנים.

אני מקווה שנתתי לכם מקום טוב להתחיל למציאת הצעה שתהיה משתלמת עבורכם. יש לכם צורך בעצות וכלים שיהיו לכם לעזר במציאת חברת הובלות טובה בעלות נמוכה?הכנסו עכשיו לאתר האינטרנט הבא ותוכלו להחשף לעוד מידע ועוד כלים שיאפשרו לכם לעבור את יום ההובלה במהירות, ככל הניתן.