ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פנסיוני – העתיד שלנו כבר כאן!

כולנו חיים בהווה. יש אנשים שחיים מיום ליום מבלי לקחת בחשבון את העתיד שלהם. כל אחד מאתנו עובד קשה מאוד, אך העבודה שלנו היא לא לנצח. כאשר נגיע לגיל פרישה נאלץ להפסיק לעבוד ונצטרך להתקיים על בסיס של פנסיה חודשית. ייעוץ פנסיוני יכול לסייע לנו לחסוך בצורה חכמה ויעילה את קצבת הפנסיה שלנו. יועץ על ידי סיטרין תוכל לעזור לנו לחסוך את הפנסיה שלנו בצורה הטובה ביותר. חיסכון פנסיוני הוא נושא שעלינו להיות מצויים בו ובהרבה מאוד נושאים נוספים כמו גובה הריבית במשק, שוק ההון ועוד…. יועץ פנסיוני מומלץ יוכל לעזור לנו למצוא את הידיים והרגליים שלנו בחומר הרב ולחסוך בדרך הטובה ביותר. כיום, ישנן תוכנות לניהול תזרים מזומנים, אשר יסייעו לכן לנהל את כספכם בצורה חכמה יותר, דבר אשר יקל עליכם בתקופת הפנסיה

למה חשוב לדאוג כבר עכשיו לתקופת הזקנה שלנו?

חשוב מאוד שנתחיל כבר עכשיו לדאוג לזקנה שלנו. היום כולנו צעירים, אבל בלי שנרגיש השנים עוברות ועוד עשר או עשרים שנייה גם אנחנו נהיה בני שישים או שבעים פלוס. תקופת הזקנה שלנו היא תקופה מיוחדת מאוד שבה עלינו ליהנות מהחיים הטובים ולחגוג את החיים. אף אחד לא רוצה להיות עני בזקנה שלו ולסבול ממחסור באוכל, ביגוד או מוצרים בסיסיים אחרים. אנחנו לא צריכים להתבייש להודות שכאשר נהיה זקנים נרצה לטייל בעולם ולבלות. בשביל שנוכל ליהנות מהזקנה שלנו אנחנו חייבים כבר עכשיו לשים כסף בצד ולהתחיל לחסוך לזמן שהיא תגיע.

איך נוכל להבטיח את איכות החיים שלנו כשנהיה זקנים?

בחיים אין ערובות, אף אחד לא יכול להבטיח לנו שנהיה זקנים בריאים או זקנים מאושרים. מה אנחנו כן יכולים להבטיח? אנחנו יכולים לוודא שכאשר נהיה בגיל מתקדם יותר נוכל ליהנות מאיכות חיים טובה – לפחות בכל מה שקשור לכסף ולפרנסה האישית שלנו. כאשר אנחנו חוסכים כל החיים לזמן שבו כבר לא נעבוד אנחנו יכולים להיות בטוחים שתמיד יהיה לנו ממה לחיות. לכל תכנית פנסיה יש אפשרויות חיסכון ייחודיות כמו השקעה בקרנות, השקעה בשוק ההון וגם השקעות סולידיות יותר. עלינו להיוועץ עם המומחים בשביל לדעת מהי הדרך הכי טובה בשבילנו לחסוך לפנסיה שלנו.   

מי שחוסך עכשיו – ייהנה אחר כך…

אם נתחיל לחסוך עכשיו נוכל להיות בטוחים שבשנים הבאות נהנה מאוד מרווחה וכל טוב. חיסכון לפנסיה שלנו יאפשר לנו לישון בשקט בלילה ולהיות רגועים שתמיד יהיה לנו קורת גג ואוכל. אם נחסוך בצורה חכמה ומושכלת נוכל אפילו ליהנות מרמת חיים גבוהה מאוד בפנסיה שלנו שתכלול בילויים בבתי קפה ומסעדות וגם נסיעות לחוץ לארץ. חיסכון לעתיד שלנו זה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות בשביל עצמנו. אם אנחנו לא נדאג לעתיד שלנו לא יהיה מי שהוא אחר שידאג לנו – לכן עלינו לפנות כבר מחר ליועץ פנסיוני מומחה ולהתחיל לחסוך.