מחיר ביטוח חובה מומלץ

מתלבטים בין מס' חברות ביטוח?

כנראה שלכולנו יש רכוש היקר לליבנו ולכיסנו. חפצים אלו אינם רק שווי פיננסי, אלא יש להם גם ערך סנטימנטלי עבורנו. לכן, על מנת לשמור על רכושנו וכמו שאנו משקיעים בעצמנו בביטוח סיעודי פרטי או ביטוח אחר, יש לבדוק ולברר אם יש פוליסת ביטוח שתסייע לכם במקרה של גניבה או פריצה.

כשזה מגיע למכוניות, לפוליסת הביטוח יש חשיבות רבה, שהרי חוץ ממקרים של גניבת האוטו, ישנה אפשרות שתתרחש תאונה. בסיטואציה כזאת רצוי שיהיה מי שידאג לנזקים של הרכב שברשותכם, של הרכב השני שהיה מעורב ואלה שנגרמו לכם פיזית. האם אתם יודעים איזה ביטוח מתאים לאוטו שלכם? כל המידע שכדאי לדעת בטקסט שלפניכם.

מחיר ביטוח חובה – להכיר את ההבדלים!

היום בשוק התחרותי ביותר של חברות הביטוח השונות קיימות פוליסות שונות, לכן חשוב לרכוש את הטובה ביותר. מהם אותם הדברים אשר קובעים את המחיר הסופי?

סוג המכונית – הרכבים הנמכרים מחולקים למספר קטגוריות שונות בהתאם למחיר האוטו. ככל שהרכב שווה יותר, הביטוח שיהיה עליכם לעשות עבורו יתפח.

הגיל של הנהג – הוצאתם את הרישיון לאוטו אתמול? אם לפי החוק הינך עדיין נהג צעיר, אתה כנראה תשלם לא מעט עבור הביטוח בשל כל התאונות שנהגים צעירים גורמים להן. ככל שעולה גיל הנהג, כך המחיר של הביטוח יירד.

סוג הביטוח שעושים – לא כל פוליסת ביטוח מכסה את כלל הנזקים. מעבר לביטוח שהוא חובה, ניתן לבחור גם בביטוח משלים המאפשר פיצוי מלא אם הייתה תאונה. כמו כן, תמיד יש אופציה לשלם מעט יותר בכדי להמנע מההשתתפות העצמית אם נגרם נזק לרכב

אם נסכם את הדברים

בכנות, אחרי שכבר השקעתם ברכישת אוטו חדש, העלויות הנלוות לסיפור זה הן בהחלט מבאסות, אך כאשר מדובר בדבר קריטי כמו החיים שלכם – זו בכלל לא שאלה. בנוסף לעובדה שנסיעה ברכב לא מבוטח אינה חוקית בארץ, אם הייתה תאונה, כדאי לדעת שהינכם צפויים להתמודד עם ההוצאות של הטיפולים בביה"ח, השיקום (או זו תאונה קשה) והנזקים שייגרמו למכונית. חסכו זאת מעצמכם – הגיע הזמן לבטח את המכונית!