משלוח זר פירות

לבחור מתנות מגניבות לרכוש את המתנה המושלמת זו ברוב המקרים לא מטלה קלה, וקל וחומר שחברים כבר שנים רבות והתחושה היא שכבר הענקנו כל מה שאפשר לתת. אם כך, אילו אפשרויות ישנן בשביל לתת באמת מתנה מיוחדת ומושלמת לאנשים המיוחדים בחיינו? אולי שוב ללכת על \"הבנאלי\" זר ורדים אדומות או סט סכו\"ם מכסף, או בכלל על המרגש והחוויתי – טיפוס קירות, או בשביל ממש לפנק אז שיט לרודוס?היה וגם אתם מרגישים שכבר מיציתם את המתנות האלו לפני מספר שנים, מצאתם את המאמר הנכון!

אז איך רוכשים נכון מתנה ייחודית?

מה זו בעצם המתנה הטובה ביותר? שמא הסכום הוא העיקר? או אולי המחשבה? חלק גדול מהאנשים בטוחים בצורה מוחלטת שזה האנטגרציה בין השניים, אבל אני מאמין שמתנה טובה באמת מוערכת בזיכרון מהחוייה שהיא מותירה למקבליה. איך יוצרים זיכרון מיוחד כזה מבלי לבזבז יותר מידי? בקלות – פונים למספר רב של חושים! אם תצליחו לתת מתנה שמגרה יותר מחוש אחד, הסבירות שהיא תיזכר להרבה שנים גדלה משמעותית.

לרכוש ולתת מתנה לחג

בשנים האחרונות יש דיי הרבה אופציות מיוחדות למתנות שמגרות את החושים, ואף בטווח מחירים שפוי, יש את האופציה היצירתית של הדפסת תמונה אהובה, אפשרות מפנקת לדוגמת ארוחה במסעדה איכותית, והרעיון המיוחד שלי הוא אנטגרציה בין מפנק ויצירתי – כמו פלטת פירות טריים או גם כריכים טעימים במיוחד, כך שמקבלי המתנה ניהנים מהמראה, מהריח ובנוסף מטעם נהדר.

מתנות כמו אלו קיימות במבחר רחב וברוב המקרים הן טובות לכל סיבה למסיבה. אפשר לקנות ולתת אותן כצופר לעובדים בישיבה, ככיבוד לאורחים בחגיגה, כמתנה לראש השנה לסבתא, ובעיקר לאנשים אחרים שתרצו להפתיע ולפנק.

אל תשכחו שמתנות מפנקות ואכילות, למרות שרובן לא מחזיקות הרבה זמן, הן יוצרות זכרונות מתוקים – וזאת בגלל שחויים אותם בכל החושים. מסיבה זו, זה פחות משנה אם חשבתם להעניק זר פירות או זר פירות טעים, בסוף תיהיה אותה תוצאה – שמחה וכיף.

נתון נוסף נחמד בסגנון זה של מתנות אכילות, הוא שאפשר להתאים אותן לכל ארוע או חגיגה, לדוגמא ביום האהבה זה יהיה משלוח פירות בצבעים אדומים, לסיכום חציון בעסק – פלטת כריכים וטורטיות שמסודרים כחיילים, לסדר חג האילנות – משלוח פירות יבשים וכו\'.

אם גם אתם מחפשים בטירוף אחר מתנות שמתאימות לכל מסיבה, וזקוקים לפרטים על רכישה של מגשי סנדביצים ופירות אתם יכולים להקליק ולהכנס לאתר.