שיטות למראה שפתיים מלאות

שפתיים מלאות הן כאלה שמקנות לפנים מראה חושני ונעים, והן אלה שהופכות את הפנים שלנו לנשיות, צעירות ויפות יותר. עם זאת, לא כולן ניחנו בשפתיים מלאות ולכן לעיתים יש להיעזר במגוון שיטות שהופכות את השפתיים למלאות וחושניות יותר. אז מהן השיטות לשפתיים מלאות יותר? הכנו לכם כמה כאלה בהמשך.

פילינג שפתיים – אחת השיטות המועילות לעיבוי השפתיים הוא באמצעות שימוש בפילינג לשפתיים. פילינג באזור זה מזרז את זרימת הדם והוא גם מעסה את השפתיים. בכך שתעשו פילינג קל לשפתיים תוכלו להקנות להם מראה רענן, מלא יותר ונעים יותר.

לחות – חשוב להעניק לחות לשפתיים. כאשר אתם מעניקים לחות לשפתיים אתם גם מונעים יובש וגם מעניקים לשפתיים שלכן מראה עבה יותר נעים רק וחושני יותר. לכן חשוב להשתמש בקרם לחוות לפנים וחומרי לחות טבעיים שמתאימים לשפתיים. בנוסף מומלץ למרוח על השפתיים שמן זית, או שפתונים חמאתיים שמטפחים את השפתיים ומקנים להם את הלחות הדרושה.

שפתונים למראה חושני ועבה – עוד דרך ליהנות לשפתיים מראה עבה הוא באמצעות שפתונים. כיום ישנם שפתונים שכם מעבים את השפתיים באמצעות חומרי עיבוי שנמצאים בהם וגם באמצעות צבע במאפשר אפקט של שפתיים עבות יותר. עוד חשוב לתחום את מראה השפתיים בעיפרון מעט מעל קו השפתיים אך לא בהגזמה, ובכך לאפשר אשליה של שפתיים עבות יותר.

עיבוי שפתיים – עיבוי שפתיים היא שיטה שבה אפשר לעבות את השפתיים לאורך זמן. באמצעות שיטה זאת אפר לקבל מראה עבה, חושני ומלא, וזאת מבלי שתצטרכו לעבור ניתוחים קוסמטיים או פרוצדורות מעיקות. עיבוי שפתיים אצל פרופסור קשוק מאפשר קבלת מראה נשי וחושני בהזרקה קלה של חומרים טבעיים לשפתיים ובכך עיבוי השפתיים ועיצובן.

איזה אנשים רוצים לעבות שפתיים?

כיום גם נשים וגם גברים רוצים לעברות את השפתיים שלהם בעיקר אם הם דקות במיוחד. בנוסף ישנם אנשים בעלה מראה שפתיים סטנדרטי שמעוניינים לעבות מעט את השפתיים לקבלת המראה החושני.